O mnie

O mnie

Monika Kierzek

Zajmuję się projektowaniem od kilku lat. Na stałe współpracuję ze sprawdzoną i rzetelną firmą remontowo-budowlaną dzięki czemu realizacje mogą być wykonane „pod klucz” dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Z racji miejsca zamieszkania realizuję projekty głównie w Poznaniu i okolicach.
Każdy projekt traktuję jako niepowtarzalne wyzwanie. Właściwe zrozumienie potrzeb moich klientów jest kluczem do ich spełnienia.

Na stałe współpracuję ze sprawdzoną i rzetelną firmą remontowo-budowlaną Lech-Bud (www.poznan-remonty.eu) dzięki czemu realizacje mogą być wykonane „pod klucz” dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. 

Dynamicznie rozwijająca się firma zajmującą się tworzeniem profesjonalnych projektów związanych z aranżacją wnętrz domów, mieszkań, biur, salonów fryzjerskich, barów, restauracji, hoteli czy innych miejsc użyteczności publicznej.

Niepowtarzalne wyzwanie

Realizuję Twoje marzenia

Projekty wykonuję według indywidualnych oczekiwań i możliwości finansowych klienta. Aranżacja wnętrz to dla mnie nie tylko praca, ale też niesamowita pasja oraz wyzwanie. Głównym moim celem jest realizacja marzeń klientów oraz spełnianie ich potrzeb i oczekiwań dlatego tworzone projekty powstają w ścisłej współpracy z inwestorami – dobry stale podtrzymywany kontakt stanowi klucz do odzwierciedlenia upodobań klienta.

Wykorzystanie nowoczesnych programów komputerowych pozwala na bieżąco oceniać efekty pracy mojej firmy oraz wprowadzać wszelkie zmiany tak aby z ostatecznego efektu byli Państwo jak najbardziej zadowoleni. Znajomość rynku materiałów budowlanych i wykończeniowych pozwala zoptymalizować Państwa wydatki aby wykorzystać materiały jak najlepszej jakości w jak najkorzystniejszej cenie. Profesjonalne projektowanie i aranżacja przywróci każdemu wnętrzu funkcjonalność, wygodę oraz atrakcyjny i nowoczesny wygląd.